Apie mus

Apie mus

Tėviškės namų bendruomenė siekdama, kad kuo daugiau savo krašto sveikatinančių maisto produktų ir gaminių pasiektų mūsų vartotojus, 2019 metų pabaigoje įsteigė bendrovę „Tėviškės ūkis“

 Mūsų bendruomenė ir „Tėviškės ūkis“ tvirtai apsisprendę vadovautis Jungtinių Tautų 70-ojoje sesijoje 2015 m. rugsėjo 25 d. priimta Generalinės Asamblėjos rezoliucija „Keiskime mūsų pasaulį” 

Apie mus

 

Mūsų mityboje daržovės ir vaisiai vaidina labai svarbų vaidmenį. Lietuvos augintojai pajėgūs pilnai aprūpinti vartotojus vietinėmis daržovėmis ir vaisiais, tačiau  ką matome prekybos centruose pažiūrėję į maisto lentynas?  Daugiausia čia dominuoja tik stambių gamintojų nežinia iš kur atkeliavusių žaliavų pagamintas maistas. Kodėl?

Mūsų ūkininkai ir smulkūs augintojai susiduria su problema, kaip ilgiau išlaikyti produkciją šviežią ir kokybišką bei pratęsti jų vartojimo laiką, kur realizuoti  užaugintą ir pagamintą produktą.

LR statistikos departamento duomenimis, yra didelis skirtumas tarp vietinės žaliavos išauginamo, perdirbamo ir suvartojamo kiekių. Nemaža dalis išaugintos produkcijos tiesiog sugenda taip ir nepasiekusi vartotojų stalo. Todėl kyla klausimas, ar viską tinkamai darome, kad mokėdami užauginti, nesugebame suvalgyti savo užaugintos ir mūsų pačių perdirbtos produkcijos. Didžiųjų prekybos centrų lentynose kol kas dominuoja atvežtinė perdirbtų daržovių ir vaisių produkcija, atgabenta iš įvairių Europos šalių, kuriose naudojamų trąšų ir pesticidų kiekiai gali būti ženkliai didesni nei pas mus.

ES ir Lietuvos maisto pramonės ateitis – didelės pridėtinės vertės kokybiška ir saugi produkcija, išauginta ir perdirbta taikant ne tik žinias, bet ir naujas, modernias technologijas.

Perdirbimas leidžia ne tik pratęsti produktų naudojimo laiką, bet ir padidinti maistinių medžiagų išsaugojimą, pagerinti maisto vertę bei pagaminti naujus produktus. Be to, perdirbimu suteikiama galimybė išplėsti produktų asortimentą bei išvengti kokybinių ir kiekybinių nuostolių.
Atsižvelgiant į visas šias išvardintas priežastis – UAB „Tėviškės ūkis“ nusprendė padėti Alytaus regiono augintojams, kurie dažnai neturi galimybės patys perdirbti arba paruošti perdirbimui savo užaugintos žaliavos.

Įkurdami nedidelį daržovių ir vaisių apdorojimo, paruošimo perdirbimui ir galutinio produkto pagaminimo gamyklėlę, palengvinsime Jūsų kasdienius darbus, praplėsime siūlomos produkcijos  asortimentą, padėsime realizuoti vietinėje rinkoje.

Kviečiame kreiptis mūsų kontaktais ir pasitarti kuo galime būti naudingi Jūsų ūkiui.

Apie mus

Šviežia

Užauginta produkcija darže

Vietiniai ūkiai

Bendradarbiavimas su vietiniais augintojais 

Darbas su meile

Kuriame pridėtinę vertę dirbdami su meile

Apie mus

Kontaktai

Zaidų k. 1, LT-62182 Alytaus r.
+370 68469560
info@teviskesukis.lt